Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
ТОВ "Агроспецмонтаж ЛТД"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38096735-68-69
+38099551-79-80
Киричок Володимир Вікторович
УкраїнаЧеркаська областьУманьвул.Енергетична, 2320300
Мапа

Про нас

ПРО КОМПАНІЮ

 

            Товариство з обмеженою відповідальністю "Агроспецмонтаж ЛТД" на ринку з 2011 року. За цей час компанією було виготовлено та здано в експлуатацію більше двадцяти об'єктів.

            Спеціалізація підприємства базується на виготовленні зерносушильного обладнання та супутніх виробів:

- зерносушарки потужністю від 5 до 60 т/год.;

- норії зернові потужністю від 5 до 100 т/год.;

- вентилятори центробіжні;

- теплогенератори твердопаливні потужністю від 1,5 до 3 мВт.

            Також ТОВ "Агроспецмонтаж ЛТД" здійснює комплекси робіт по переведенню зерносушарок з газового та дизельного палива на твердопаливні теплогенератори.

            Додаткові послуги, що надає підприємство:

- плазмова порізка металу;

- гнуття листового металу;

- виготовлення деталей.

            Зернові сушарки "AGROSM" виготовлені, в основному, з комплектуючих вітчизняних виробників, що значно полегшує їх подальше обслуговування та заміну запасних частин.

            Основними принципами роботи компанії є постійна робота над удосконаленням обладнання, зниженням його собівартості та дотриманням високої якості продукції.

            Виготовлення усіх видів продукції підприємства здійснюється на замовлення покупця, з урахуванням вимог та побажань щодо розмірів, потужності, виду палива, розміщення тощо.

            Ціни на зерносушарки, прописані в прайсі на сайті компанії www.agrosm.in.ua, є орієнтовними і кожна окрема позиція обговорюється індивідуально з покупцем. Можливі різні варіанти моделей та їх комбінування.

            За рахунок компанії проводиться монтаж або шефмонтаж обладнання, налагодження, запуск в роботу, навчання персоналу та гарантійне обслуговування.

            Впевненість у своїх можливостях дають компанії змогу знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконати замовлення будь-якої складності.

            Висококваліфіковані спеціалісти, вміло підібраний та навчений персонал, власні виробничі потужності, висока організація праці - основний фундамент для випуску продукції високої якості за прийнятною ціною.

Відомості про компанію

Киричок Володимир Вікторович
ТОВ "Агроспецмонтаж ЛТД"
Виробник
Компанія, що надає послуги
УкраїнаЧеркаська областьУманьвул.Енергетична, 2320300
  • +38096735-68-69
  • +38099551-79-80
2011
Товариство з обмеженою відповідальністю
Черкаська область, місто Умань, вул.Енергетична, 23